Reference

 

Táboříci

Pane Vaňous, spolupráce s Vámi je perfektní. Už od prvního jednání  nám bylo jasné, že jsme si vybrali toho správného řemeslníka, který své práci rozumí a dělá ji srdcem. Co řeknete to platí. Celý Váš tým u nás odvedl profesionální práci. Vaše falešné roubení je dokonale provedeno a naší chaloupce dodalo punc jedinečnosti. Od té doby co má naše chaloupka „nový kabát“ má nespočet obdivovatelů, kteří chválí dokonalé řemeslné provedení. Nejenže odvádíte profesionální práci, ale zároveň kolem sebe šíříte i pozitivní energii a životní optimismus.

Už se těšíme na jaro na další spolupráci.


Radka a Martin Peckovi 

Pokud hledáte poctivého řemeslníka, který umí pracovat se dřevem, své práci rozumí a má ji rád, můžeme vám vřele doporučit pana Vaňouse. Doufáme, že i on na nás bude vzpomínat v dobrém, neboť s námi neměl lehkou práci. V průběhu rekonstrukce naší šumavské poloroubenky jsme si mnohokrát potvrdili jeho odbornost, profesionalitu, zapálení pro věc, lidský přístup a hlavně flexibilitu, protože jsme své původní zadání během stavby několikrát zásadně změnili. Pan Vaňous byl schopný se pružně přizpůsobovat našim požadavkům, sám nám vždy jako odborník na danou problematiku poradil nejlepší způsob provedení. Co se nám nejvíce líbilo, je jeho vztah k přírodě a snaha o maximální využití přírodních materiálů. 

 
Bohuslav Stolarik
 

Mohu velice doporučit pana Vaňouse, který mi prováděl rekonstrukci a zateplení chalupy na Šumavě. Použil technologii falešného roubení. Práci provedl precizně, s velkou odborností a přesně dle dohody. S prací pana Vaňouse jsem byl velmi spokojen, proto vřele doporučuji.

 

František Velebný
 

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Milanovi Vaňousovi za profesionální řemeslně a velmi pečlivě odvedenou práci, kterou vykonal při celkové rekonstrukci budovy naši rodinné firmy Velebný & Fam v Ústí nad Orlicí. Pokud někdo z Vás přemýšlí o rekonstrukci dřevěné roubenky či hledá spolehlivého řemeslníka, pak mohu vřele doporučit právě pana Vaňouse, který své práci dokonale rozumí. Něchť jeho řemeslo nadále vzkvétá! Za Velebný & Fam s.r.o. František Velebný Obchodní ředitel www.velebny.cz