Reference

Chalupáři z Vamberka

Delší dobu jsme marně hledali solidní firmu, která by citlivě opravila jednu z obvodových stěn naší roubené chalupy. S panem Vaňousem jsme se rychle dohodli na kompletní výměně trámů od základů až po střechu. I když se pak ukázalo, že rozsah poškození je větší a že je nutné opravit i kus další zdi a část stropních trámů, pan Vaňous vše mistrně opravil, některé trámy vyměnil, jiné opravil a celkovou rekonstrukci provedl precizně, s citem a fortelem. Díky jeho řemeslné zručnosti a bohatým zkušenostem je po několika týdnech naše více než 200 let stará roubenka krásně opravená. Nové části navazují na původní stavbu do nejmenších detailů. Pana Vaňouse můžeme doporučit každému, komu záleží na citlivé a řemeslně dokonalé práci.

S díky za Vaši výbornou práci, A + M Prudkých

Engelthalerovi z Ledec

Dobrý den pane Vaňous, je to již několik týdnů, co nám Vaše firma dělala obklady trámů a trámoví v obýváku. Každý den se kocháme pohledem na vaší skvělou práci. Takže bychom Vám touto cestou chtěli s manželem poděkovat. Ceníme si hlavně Vaší profesionality, rychlosti práce a toho, že jako jediní jste nikde nic neodřeli, nezničili a nepoškodili. A vše jste po sobě perfektně uklidili, na to také nejsme zvyklí. Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu dalších takto skvěle provedených zakázek.

S pozdravem Engelthalerovi z Ledec

Chalupář z Vlčkové

Dovolte mi začít netradičně citátem: „Nadšení je nakažlivá věc a člověku je těžko mlčet, když kolem všechno jásá“ (Jan Werich).

A to je parta kolem pana Milana Vaňouse! Doplním ještě odbornost, kreativitu, profesionalitu, cit a hlavně energii. Negativem byla jen krátká doba necelého měsíce, kterou jsem s těmito lidmi mohl strávit při rekonstrukci roubenky, kterou omladili, zachránili a „otevřeli“ velkým věcem. Prostě někteří lidé vstoupí do vašeho života a zase z něho odejdou. Někteří zůstanou jen na chvíli a navždy změní váš život!!!

Děkuji za tuto změnu panu Milanu Vaňousovi a jeho klukům.

Táboříci

Pane Vaňous, spolupráce s Vámi je perfektní. Už od prvního jednání nám bylo jasné, že jsme si vybrali toho správného řemeslníka, který své práci rozumí a dělá ji srdcem. Co řeknete to platí. Celý Váš tým u nás odvedl profesionální práci. Vaše falešné roubení je dokonale provedeno a naší chaloupce dodalo punc jedinečnosti. Od té doby co má naše chaloupka „nový kabát“ má nespočet obdivovatelů, kteří chválí dokonalé řemeslné provedení. Nejenže odvádíte profesionální práci, ale zároveň kolem sebe šíříte i pozitivní energii a životní optimismus.

Už se těšíme na jaro na další spolupráci.

Radka a Martin Peckovi

Pokud hledáte poctivého řemeslníka, který umí pracovat se dřevem, své práci rozumí a má ji rád, můžeme vám vřele doporučit pana Vaňouse. Doufáme, že i on na nás bude vzpomínat v dobrém, neboť s námi neměl lehkou práci. V průběhu rekonstrukce naší šumavské poloroubenky jsme si mnohokrát potvrdili jeho odbornost, profesionalitu, zapálení pro věc, lidský přístup a hlavně flexibilitu, protože jsme své původní zadání během stavby několikrát zásadně změnili. Pan Vaňous byl schopný se pružně přizpůsobovat našim požadavkům, sám nám vždy jako odborník na danou problematiku poradil nejlepší způsob provedení. Co se nám nejvíce líbilo, je jeho vztah k přírodě a snaha o maximální využití přírodních materiálů.

Bohuslav Stolarik

Mohu velice doporučit pana Vaňouse, který mi prováděl rekonstrukci a zateplení chalupy na Šumavě. Použil technologii falešného roubení. Práci provedl precizně, s velkou odborností a přesně dle dohody. S prací pana Vaňouse jsem byl velmi spokojen, proto vřele doporučuji.

František Velebný

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Milanovi Vaňousovi za profesionální řemeslně a velmi pečlivě odvedenou práci, kterou vykonal při celkové rekonstrukci budovy naši rodinné firmy Velebný & Fam v Ústí nad Orlicí. Pokud někdo z Vás přemýšlí o rekonstrukci dřevěné roubenky či hledá spolehlivého řemeslníka, pak mohu vřele doporučit právě pana Vaňouse, který své práci dokonale rozumí. Něchť jeho řemeslo nadále vzkvétá!

Za Velebný & Fam s.r.o. František Velebný Obchodní ředitel www.velebny.cz